Kryté garážové stání pro váš automobil

Kryté garážové stání pro váš automobil

Snad každý majitel automobilového mazlíčka si přeje mít jej ukrytého pěkně v garáži, kde je v bezpečí před povětrnostními podmínkami. A musí to být opravdu hned zděná garáž? K ochraně vaše automobilu spolehlivě pomůže také vysoce praktické garážové stání.

To poskytuje prakticky stejnou ochranu a navíc jej můžete využít i pro další aktivity.

Kvalitní kryté garážové stání z hliníku

V podstatě existují dva základní druhy garážových stání. Jedno je ze dřeva a to druhé z hliníku. Hliníkové garážové stání je oproti dřevěnému velmi odolné a v podstatě nezničitelné. Má celou řadu výhod, které jsou pro mnoho klientů zásadní. Patří k nim:

    • Dlouhá životnost

Garážová stání z hliníků přežijí několik generací vaší rodiny. Takže se jedná o investici pro budoucí generace řidičů.

    • Bezúdržbová stavba

Hliníkové slitiny jsou opatřeny komaxitovou barvou, které je velmi odolná vůči nečistotám V případě znečištění můžete jednoduše použít vysokotlaký čistič nebo houbičku a jarovou vodu.

    • Nízká pořizovací cena

Garážové stání z hliníku je oproti zděné garáže značně levnější, vzdušnější a víceúčelové řešení.

Široká nabídka přístřešků

Vybírat můžete ze širokého sortimentu až 20 rozměrů, které jsou dostupné v klasických i moderních barvených odstínech. Barvu přístřešku tak snadno sladíte s barvou vašich oken nebo fasády. Rozměr si můžete zvolit dle vlastních požadavků, které si přizpůsobíte velikosti parkovací plochy.

Tři produktové řady, kde si vybere opravu každý

Naše hliníková garážová stání svými vlastnostmi uspokojí požadavky a potřeby maximálního počtu našich zákazníků. Proto je nabízíme také ve třech různých provedeních.

Základní řadou, kterou uvádíme ve dvou barevných řešeních - sněhově bílá (RAL9010) a antracit (RAL7016) a 15 různých rozměrech, je Eco. Pro naročnější klientelu máme připravenou produktovou řadu Profi. Tuto variantu si můžete vybrat ve 4 barvách - antracit RAL 7016, bílá RAL 9010, stříbrná RAL 9006 nebo hnědá RAL 8017, a 20 rozměrech. Třetí, poslední řadou je Deluxe, zde jsou použity speciální materiály. Zesílené profily, bezpečnostní sklo nebo střešní lišty v barvě hliníkového stání.

Hliníkové garážové stání od renomované české firmy

Společnost Alcentrum je rodinná česká společnost založená v roce 2008. Prioritou je pro naši společnost spokojený zákazník. Dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup je zárukou kvality, kterou rádi předáme i do vašeho domova. Kontaktujte nás rádi pro vás připravíme cenovou nabídku a projekt od A do Z.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy