Bezúdržbové hliníkové přístřešky pro vás

Bezúdržbové hliníkové přístřešky pro vás

Chcete si konečně pořídit ke svému novému domu nějaký ten hliníkový přístřešek? Jen se nemůžete rozhodnout který? Sháníte spolehlivého výrobce, který bude naslouchat vašim přáním a dodá vám kvalitní hliníkový přístřešek přesně pro vás? Dovolte nám se představit.

Jsme českou společností, působící od roku 2008. Název společnosti nese jméno ALcentrum, s.r.o. Naše produkty jsou propracované, kvalitní a můžete si vybrat z různých variant hliníkových přístřešků. Naším hlavním mottem je spokojený zákazník. Hliníkový přístřešek dodá vašemu obydlí nový rozměr. Hliník je odolný a nadčasový materiál a váš nový přístřešek vám může sloužit i po několik generací. Nemusíte se starat o žádný nátěr, protože konstrukce je ošetřena již z výroby vypalovanou barvou KOMAXIT. Jaké další výhody vám mohou nabídnout hliníkové přístřešky?

Vlastnosti hliníkových přístřešků

Hliníkový přístřešek dokáže elegantně vyplnit prostor mezi zahradou a vaším domem a vy můžete svůj volný čas trávit v pohodlí a v blízkosti své zahrádky. Má to i další výhody:

    • Žádná údržba

Oproti dřevěným konstrukcím se o tu hliníkovou nemusíte takřka starat. Pokud bude nějak znečištěna, například od bláta, postačí vám saponát s vodou a je opět jako nová. Nemusíte řešit žádné ošetřování konstrukce v podobě každoročních nátěrů apod.

    • Dlouhá životnost

Hliníkové přístřešky toho vydrží opravdu hodně. Nepůsobí na ně ani vlivy počasí, takže jejich životnost je velmi dlouhá. Barva je odolná a stálá, i když na ně sněží, svítí ostré slunce nebo padají kroupy.

    • Ochrana

Hliníkové přístřešky vám poskytnou ochranu. Dokáží ochránit vaši terasu i věci na ni uschované. Hliníkový přístřešek zase ochrání vás, když bude pršet a vy budete hledat klíče v tašce.

    • Levnější typy hliníkových přístřešků

Pokud si myslíte, že si hliníkový přístřešek nemůžete dovolit, rádi vás vyvedeme z omylu. V nabídce máme i levnější variantu ECO, která je velmi oblíbená z hlediska ceny i universálnosti produktu.

Typy přístřešků

Společnost ALcentrum, s.r.o. má v nabídce různé typy přístřešků. Jedná se především o hliníkové pergoly, zimní zahrady, garážová stání, zahradní altány, přístřešky nad dveře nebo plotové zástěny. Některé typy přístřešků držíme skaldem, takže vám je můžeme dodat již do 3 dnů od objednání.

Udělejte si radost

Vyberte si nový hliníkový přístřešek. S výběrem vám rádi pomůžeme u nás. Neváhejte nás kontaktovat .

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy