Zaparkujte svůj vůz pod hliníkový přístřešek

Zaparkujte svůj vůz pod hliníkový přístřešek

Nemůžete si dovolit zděnou garáž pro svého automobilového miláčka, buď na to nemáte u svého domu dostatek místa, nebo je to nad váš finanční rozpočet? Máme pro vás ideální tip, v podobě garážového stání z hliníku od společnosti ALcentrum, s.r.o..

Nezabere tolik místa, jako klasická zděná garáž, protože nemusíte stavět žádné betonové základy. Finančně je to také výhodnější, protože nemusíte kupovat garážová vrata, která jsou poměrně drahá. Vaše auto bude pod neustálou ochranou před kroupami, které často poruší autolak. Nesvítí na něj prudké slunce a vy ušetříte čas v zimních měsících, protože nebudete muset škrabat námrazu a odhrabovat z auta sníh.

Společnost ALcentrum, s.r.o. je prověřenou českou společností, která je na trhu již od roku 2008. Vyrábí pro své klienty kvalitní hliníkové přístřešky všeho druhu, jedná se především o zimní zahrady, hliníkové pergoly, zahradní altány a přístřešky nad dveře.

Výhody garážového stání z hliníku

    • Dlouhá životnost

Konstrukce vyrábíme z velmi kvalitních hliníkových slitin, které dlouho odolávají vlivům počasí, proto vám vydrží po několik generací.

    • Bezúdržbovost

Další velkou výhodou je téměř žádná údržba konstrukce. U dřevěných pergol musíte počítat s nátěrem proti škůdcům. Hliníkovou konstrukci postačí jen omýt vodou se saponátem a je opět jako nová.

    • Elegantní a moderní styl

Hliníkové garážové stání se hodí k jakékoliv stavbě, ať už se jedná o starší dům nebo moderní pasivní stavbu. V nabídce je široká nabídka barev i rozměrů. Vzhled hliníkového parkovacího stání je velmi nadčasový a nikdy vás neomrzí.

Provedení parkovacího stání

Nechcete, aby parkovací stání zruinovalo váš rodinný rozpočet? Máme pro vás variantu ECO, která je nejlevnější. K dispozici je 15 různých variant v odstínech bílá a antracit hladký. Parkovací stání PROFI je vyrobeno velmi kvalitně, ale stále za přijatelnou cenu. Vybrat si můžete až z 20 různých rozměrů a pokud se vám nebude líbit ani jeden ze 4 nabízených odstínů, můžete si za příplatek vybrat z barevné stupnice RAL. Hliníkové parkovací stání DELUXE dodáváme s bezpečnostním sklem s UV ochranou. Tato řada je určena pro nejnáročnější klientelu.

Výběr je jen na vás

Ať už si vyberete jakýkoliv model, věřte, že nešlápnete vedle a parkovací stání vám bude dělat radost po dlouhá léta. Stačí nás pouze kontaktovat a my vám rádi poradíme.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy