Hliníkové přístřešky s profesionální montáží zdarma

Hliníkové přístřešky s profesionální montáží zdarma

Přemýšlíte o tom, jak zvelebit zahradu u svého rodinného domu? Potřebujete zastřešit parkovací stání nebo bazén. Chcete si vytvořit zimní zahradu? Stále hledáte firmu, která by Vám nabídla jednoduché, funkční a kvalitní řešení?

 

Právě jste ji našli. Naše společnost Alcentrum s.r.o. Vám nabízí řešení v podobě hliníkových přístřešků. Pokud si objednáte přístřešek nyní, máme pro Vás akční nabídku na profesionální montáž zdarma.

Alcentrum – nabídka přístřešků

Společnost Alcentrum s.r.o. je česká firma zabývající se hliníkovými konstrukcemi všeho druhu. Celou dobu naší existence se snažíme naše produkty stále zdokonalovat, tak aby si v naší nabídce vybral opravdu každý. Přístřešky z hliníkových profilů se dají velmi snadno přizpůsobit pro různé účely využívaní. Proto je v současné době můžeme vidět jako pergoly, zahradní altány, zimní zahrady nebo jako zastřešení parkovacího stání či bazénu. Klademe důraz na kvalitně odvedenou práci a spokojenost našich zákazníků.

Výhody hliníkových přístřešků

Kvalitní hliníkové slitiny, které se na výrobu profilů používají, nabízí hned několik velkých výhod. Mezi ty největší výhody patří bezúdržbovou a velmi dlouhá životnost hliníkových přístřešků. V tom se zásadně liší od přístřešků, které jsou vyráběny z jiných běžně využívaných materiálů. Hliníkové přístřešky od společnosti Alcentrum s.r.o. jsou také nehořlavé, barevně stálé a odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám. Další výhodou, kterou jistě oceníte, je také nízká pořizovací cena.

Provedení hliníkových konstrukcí

V současné době Vám společnost nabízí 3 modelové řady hliníkových přístřešků.

Prvním a zkladním typem, který uspokojí nenáročné uživatele především nízkou pořizovací cenou, je model hliníkového přístřešku ECO. Zákazníci, kteří hledají zlatou střední cestu ve vyváženosti ceny a kvality, jistě zaujme nejprodávanější model PROFI. Pro milovníky luxusu, kteří jsou ochotni si za něj připlatit, je určena modelová řada hliníkových přístřešků DELUXE. Všechny tyto hliníkové přístřešky jsou k dispozici v několika rozměrech, zvolit si můžete i barevný odstín. V případě, že ani jeden z nabízených modelů není pro Vás ten pravý, rádi Vám navrhneme hliníkový přístřešek na míru. Pokud byste rádi viděli již zrealizované zakázky, tak navštivte naši fotogalerii.

MONTÁŽ ZCELA ZDARMA NEBO SLEVA AŽ 20%

Využijte nyní naší akční nabídku! Při objednávce hliníkového přístřešku nad 50 000 korun bez DPH Vám poskytneme montáž zcela zdarma. V případě, že si váš přístřešek budete chtít sestavit sami, pak Vám poskytneme slevu na model ECO 15% a na modelové řady PROFI a DELUXE 20% z pořizovací ceny!

Jestliže máte jakékoliv otázky, potřebujete odborné poradenství nebo pomoci s výběrem či objednávkou, neváhejte a volejte na telefonní čísla  739 292 921 nebo 732 607 221. Na našich stránkách je také umístěn kontaktní formulář. Využijte nyní jedinečnou akční nabídku na profesionální montáž zcela zdarma.

Svěřte se do rukou profesionálů ze společnosti Alcentrum s.r.o. a věřte, že s výsledkem budete spokojeni. Těšíme se na spolupráci.

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy