Vzdušné hliníkové garážové stání

Vzdušné hliníkové garážové stání

Pořídili jste si nové auto a přemýšlíte, jak ho budete parkovat? Nechcete stavět garáž, ale zároveň chcete, aby bylo auto nějak chráněné?

 

Skvělým řešením právě pro tyto případy je vzdušné hliníkové garážové stání. Nechcete se do této stavby pouštět sami? Svěřte se do rukou profesionálů ze společnosti Alcentrum s.r.o.

Alcentrum s.r.o. – hliníkové přístřešky české výroby

Společnost Alcentrum s.r.o. je jedničkou na českém trhu v oblasti hliníkových konstrukcí všech typů. Hliníkové profily, ze kterých se konstrukce vyrábí, jsou velmi variabilní. Díky tomu je možné přizpůsobit hliníkové konstrukce různým potřebám uživatelů. Vidět je můžeme ať už jako zmiňovaná vzdušná garážová stání, ale také jako pergoly, zahradní altány, zimní zahrady, přístřešky nad vchodovými dveřmi nebo zastřešení bazénů a vířivek. Využít se také dají jako hliníkové ploty a plotové zástěny.

Vlastnosti hliníkových profilů

Hliníkové slitiny, které se k výrobě profilů používají, jsou vysoce kvalitní. Díky tomu mají hliníkové přístřešky hned několik skvělých vlastností. Na rozdíl od jiných materiálů, které se běžně na stavbu takových přístřešků využívají, jsou hliníkové slitiny téměř bezúdržbové a mají opravdu dlouhou životnost. Také sou nehořlavé, barevně stálé a odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Navíc si můžete vybrat z mnoha rozměrů i barevných odstínů a sladit tak vzhled Vašeho nového garážového stání se vzhledem vašeho domu. Můžete si být jisti, že svým nadčasovým designem bude hliníkové garážové stání vypadat dobře jak u moderních tak i starších rodinných domů.

Více variant provedení

Pro lepší orientaci Vám společnost Alcentrum nabízí 3 modelové řady hliníkových přístřešků, které se dají využít i jako garážové stání. Základním modelem pro nenáročné uživatele, kteří si chtějí pořídit levný, avšak kvalitní hliníkový přístřešek, je model ECO.  Druhým modelem je hliníkový přístřešek PROFI, určený pro zákazníky hledající optimální poměr mezi cenou a kvalitou. Pro nejnáročnější uživatele je určena modelová řada DELUXE. Pokud si však z těchto modelů nevyberete, není pro nás problém navrhnout Vám přístřešek na míru, přesně podle Vašich představ.

Věřte, že vzdušné hliníkové garážové stání od společnosti Alcentrum s.r.o. skvěle ochrání Váš automobil v každém ročním období. V zimně poskytne ochranu před sněhem, v létě se můžete spolehnout na ochranu před deštěm, kroupami i UV zářením. Přesto Vaše auto bude stát na dobře větraném místě.

V případě, že Vás nabídka společnosti Alcetrum s.r.o. oslovila, budeme rádi, když nás kontaktujete na telefonních číslech 739 292 921 nebo 732 607 221. Využít můžete i našeho kontaktního formuláře. Na těchto stránkách také můžete nahlédnout do galerie realizací hliníkových garážových stání. Těšíme se na spolupráci!

Publish modules to the "offcanvs" position.

Napište nám!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.
Nahrát přílohy